.

.

Сојузнички месинг SB-32 South Beach Collection Wallид монтирана сапун сапун, мат сиво

Сојузнички месинг SB-32 South Beach Collection Wallид монтирана сапун сапун, мат сиво

DEN 1270.24

Износ
Залиха

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на простор. Достапно во најразлични завршувања на дизајнери. Обезбедени се лесни упатства за инсталација. Обезбеден ограничен живот. Завршете го вашиот декор со ова ситно изработено сапун сапун. Чувајте ја вашата countertop чиста и неред бесплатно додека го додавате завршниот допир на вашиот простор. Направено од цврст месинг и обезбеден со цел живот, за да се осигура производите, никогаш нема да 'рѓа. На многу начини, нашата колекција Southbeach ја надополнува колекцијата Skyline. И двајцата имаат чисти, едноставни линии. Како и да е, додатоците на Southbeach имаат филијални детали со модерен пресврт што се гледа во концентрични прстени што водат до совети за филијали. (Некои луѓе велат дека ги потсетуваат на шаховски парчиња.) Како и многу наши помали колекции, повеќето додатоци за Southbeach се за бањата или просторијата за прав. Findе најдете неколку огледала поставени со wallидови и повеќе нивоа стакло и полици од дрво, вклучувајќи ги и аголните полици кои користат тесни простори. Другите видови на Southbeach вклучуваат вертикална облечена кука со истакната филијала на шахот, и кука со двојна облека со хоризонтална филијала.

Карактеристики

Производи во категоријата