.

.

Бреман Прецизно Самолекување Мат 9х12 Инчи - Ротациони Душеци За Сечење За Занаети - Одлична Занаетчиска Табла за Сечење за Изработка &засилувач; Ватирање - 2 Страничн

Бреман Прецизно Самолекување Мат 9х12 Инчи - Ротациони Душеци За Сечење За Занаети - Одлична Занаетчиска Табла за Сечење за

DEN 143.20

Износ
Залиха

Самолекувачка Карактеристика - оваа подлога за сечење ткаенина има винил што му овозможува да издржи занаетчиски сечења на ножеви и парчиња ротациони секачи на ткаенина. Материјалот за ротациона подлога спречува замки или испакнатини, што е одличен додаток на секој комплет за шиење или занаетчиски материјали. Душеци За Сечење со целосна Големина-таблата За Сечење На Прецизноста На Бреман за занаети обезбедува целосна работна површина од 9х12 инчи со граница од 1/4 инчи. Точни мрежи од 1 и 1/2 инчи, ознаки на владетели од 1/8 инчи и водичи за агол од 45° и 60° помагаат при прецизно сечење и мерење. Дебела Заштита Од Лизгање-Оваа подлога за шиење е изработена од пвц со дебелина од 1/8 инчи дизајниран да се справи со употребата од многу остри занаетчиски ножеви и ротирачки алатки за сечење и сепак да ја одржува својата форма. Дното со сигурен стисок гарантира дека вашата маса за сечење ткаенина е заштитена од кој било проект за сечење. Разноврсна и Двострана Подлога За Изработка-Секоја од нашите табли за сечење занаети е дизајнирана со бои со висок контраст за прецизност и контрола. Користете ја страната на таблата за сечење зелена ткаенина за прецизно сечење и потемни материјали и страната на црната подлога за сечење за работа во слободна форма или полесни материјали. Гарантирано задоволство-ги изградивме нашите производи да траат. Ако квалитетот на нашиот производ падне под вашите очекувања, контактирајте не и ние ќе ги направиме работите соодветни за вас. Кој уметнички ентузијаст нема потреба од сечење и кастрење? Оваа ефикасна И прецизна Ротациона Подлога За Самолекување На Бреман Е алатка толку едноставна, но толку витална за уметниците, занаетчиите, хобистите и дизајнерите. Зошто да не му дадете на сериозниот уметнички ентузијаст сите 4 големини? И децата и возрасните ќе ја ценат и сакаат оваа разноврсна занаетчиска подлога!.

Карактеристики

Производи во категоријата