.

.

Kimllier 48PCS повеќенаменска алатка за осцилирачки алатки за пила 1-3/8, 1-3/4 инчи мулти-алатки лопатки осцилирачки додатоци за пила за сечила за дрво, метал и тврд материја?

Kimllier 48PCS повеќенаменска алатка за осцилирачки алатки за пила 1-3/8, 1-3/4 инчи мулти-алатки лопатки осцилирачки додатоци

DEN 111.84

Износ
Залиха

Комплет за осцилирачки сечила : Комплетот за сечила од 48 парчиња содржи 16 пакети/пластични/меки метални пила, лопати, 16-пакетни прецизни сечила на заби, 16-пакети двометални дрвени пластични сечење универзални осцилирачки сечила за пила. Дизајн на сечење : Вградени во должина од обете страни, инчи од едната страна и сантиметри од другата страна, осигурувајќи дека можете да се намалите точно и брзо во процесот на употреба. Предност : Сечилата на пилата се обложени со црна завршница што штити од корозија. Неговиот одличен материјал отпорен на топлина, отпорност на абење, тежок и издржлив, лесен за сечење, долг животен век. Widely Used : Contain 6 different types of standard low iron content) and materials such as hardwoods, plywood and particle board this blade can also tackle materials such as plastics Precision JTooth Oscillating Saw Blade : Fit for flush cuts and cut-outs for switches, outlets, подови од дрвени предмети, основни табли, трим и обликување. Алатката за пила за осцилација. Пакувања вклучуваат : 48 парчиња осцилирачки алатки за додатоци за додатоци за додаток-1-3/8 инчен дрво/пластика/меко-метална пила за пила8 пакет-1-3/8 инчи прецизен заб Saw Blades8 Пакет-1-3/8 инчен БИ БИ -Метално дрво пластично сечење Универзално осцилирачки сечило за пила8 пакет-1-3/4 инчен дрво/пластика/меко-метална пила Blades8 пакет-1-3/4 инчи прецизен заб Saw Blades8 Пакет-1-3/4 инчи двометално дрво Пластично сечење универзално осцилирачко сечило за пила.

Карактеристики

Производи во категоријата