.

.

Ingco 10 инчен кабел секач со тешка жица за алуминиум, бакар, комуникациски кабелски електричен линичар алатки HHCCB0210

Ingco 10 инчен кабел секач со тешка жица за алуминиум, бакар, комуникациски кабелски електричен линичар алатки HHCCB0210

DEN 276.64

Износ
Залиха

- Идеал за не'рѓосувачки челик : Овој кабелски секач работи одлично во сечење до 3/32 "кабел од сите видови. Тој се користи во индустриски и домашни апликации како кабелска ограда, мечување, велосипедски сопирачки и други проекти за DIY. : Сечилото на овој секач за жица јаже е прилично остра и издржлива бидејќи е изработена од јаглероден челик и е зацврстено со калење со висока фреквенција. Овој кабел за челична жица може да направи точни и чисти намалувања без да се распаѓа или да го уништи кабелот. -Сечка рачка : Кабелските секачи Тешка должина Обезбедете подобар и постабилен зафат. Рачката на овој секач за кабел со голема моќност е покриена со флексибилен и не-лизгачки ПВЦ материјал за да се зголеми триењето и да се обезбеди поудобно зафат. : Кабелските секачи се сече алуминиум, мек бакар и IV кабли, прецизно, еднократно дејство за сечење е лесно како сечење путер со топол нож. Овозможување на вашата работа полесна и спречување на замор на раката и зглобот. Не 100% задоволни од нашата алатка, ние ви нудиме 90 дена поврат или замена. Ве молиме контактирајте со нас преку е -пошта, ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа. - Идеал за не'рѓосувачки челик : Овој кабелски секач работи одлично во сечење до 3/32 "кабел од сите видови. Тој се користи во индустриски и домашни апликации како кабелска ограда, мечување, велосипедски сопирачки и други проекти за DIY. : Сечилото на овој секач за жица јаже е прилично остра и издржлива бидејќи е изработена од јаглероден челик и е зацврстено со калење со висока фреквенција. Овој кабел за челична жица може да направи точни и чисти намалувања без да се распаѓа или да го уништи кабелот. -Сечка рачка : Кабелските секачи Тешка должина Обезбедете подобар и постабилен зафат. Рачката на овој секач за кабел со голема моќност е покриена со флексибилен и не-лизгачки ПВЦ материјал за да се зголеми триењето и да се обезбеди поудобно зафат. : Кабелските секачи се сече алуминиум, мек бакар и IV кабли, прецизно, еднократно дејство за сечење е лесно како сечење путер со топол нож. Овозможување на вашата работа полесна и спречување на замор на раката и зглобот. Не 100% задоволни од нашата алатка, ние ви нудиме 90 дена поврат или замена. Ве молиме контактирајте со нас преку е -пошта, ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа. Кабелски сечење сечење на алуминиум, мек бакар и IV кабли. Широко користени во индустриски и домашни апликации како кабелска ограда, мечување, сопирачки за велосипеди и други проекти за DIY.

Карактеристики

Производи во категоријата