.

.

Вефсу Двојно Завршена Сенка За Очи Стап Водоотпорен Сјај Сенка За Очи Пенкало Кремаста Сенка За Очи Хајлајтер Молив Шминка Хајлајтер

Вефсу Двојно Завршена Сенка За Очи Стап Водоотпорен Сјај Сенка За Очи Пенкало Кремаста Сенка За Очи Хајлајтер Молив Шминка Хајлајтер

DEN 528.00

Износ
Залиха

Двоен Дизајн : Едниот Крај На Стапчето За Сенки Е Сенка За Очи, А Другиот Крај Е Апликатор за Сенки за Очи. Дизајнот На Пресврт Е Погоден За Контрола На Должината На Шминката На Стапчињата За Сенки, Совршена За Почетници, Лесна За Презентирање Деликатна Шминка За Очи. Време на шминкање : Стапчето За Сенки Со Дебел крај Може Брзо да се Нанесе На Големи Површини, Заштедувајќи Повеќе време на Шминка За Очи и Создавајќи Брз и Лесен Изглед. Преносливата Големина Е Совршена За И Патување. Стап За Сенки За Очи : Мека И Кремаста Текстура, Мазна Како Свила, Високо Пигментирана, Совршено Се Лизга На Кожата Без Печење. Нема Претерано За Убав Изглед. Водоотпорна И Долготрајна Формула : Водоотпорна Сенка за Очи, Високо Пигментирана Со Водоотпорна И Отпорна На Пот Формула, Така што Воопшто Нема да се Плашите Од Размачкување, Дури И кога Правите Спортови на Вода. Метален Сјаен Случај За Пософистициран Изглед. Погоден За Секого : Светлиот И Светкав Молив За Сенки Е Погоден За Секого, Без Разлика Дали Е Шминка Или Почетник, За Лесно И Брзо Создавање Убава Шминка. Може Да Се Користи Сам Или Како. Двоен Крај Стап За Сенки За Очи Водоотпорен Сјај Пенкало За Сенки За Очи Кремаста Сенка За Очи Хајлајтер За Моливи Хајлајтер Двоен Завршен Стап За Сенки За Очи Водоотпорен Сјај Пенкало За Очи Кремаста Сенка За Очи Хајлајтер Молив И Сенка За Очи Материјал За Шминка За Очи : Пластична Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 18гр нето содржина : 1,8 гр.

Карактеристики

Производи во категоријата