.

.

влажни n Диви Фантазија Креаторите Боја Икона Лабава Пигменти, Злато Пигмент

влажни n Диви Фантазија Креаторите Боја Икона Лабава Пигменти, Злато Пигмент

DEN 2.33

Износ
Залиха

Икона Во боја Лабавите Пигменти даваат сеопфатно чистење на бојата. Разновидна формула може да се користи на лицето, очите, телото. Совршен за ден или ноќ. Повеќенаменската формула за шминкање може да се користи на лицето, очите и телото. Од труп, ниту еден бу-тифул изглед За Шминка За Ноќта на Вештерките не е комплетен без Нашата Икона За Боја Лабави Пигменти. Овие разноврсни светкави пигменти со високи перформанси може да се користат на лицето, очите и телото за целокупно чистење на ултра-глам боја за максимално влијание за денот или ноќта. Насоки прво се применуваат Фото Фокус Сенка Прајмер. Отстранете го капакот и протресете некои пигменти во неа. Натопете ја Малата Четка за Сенки и допрете за да го отстраните вишокот и нежно намачкајте ја бојата на капакот.

Карактеристики

Производи во категоријата