.

.

Кармин Сенка За Очи Руменило 3 Во 1 Палета За Поправка, Без Ореоли Природна Боја Руменило Крем За Сенки

Кармин Сенка За Очи Руменило 3 Во 1 Палета За Поправка, Без Ореоли Природна Боја Руменило Крем За Сенки

DEN 0.33

Износ
Залиха

●Мат Течни Кармини●кадифена мат, високо заситена, високо пигментирана, Мат Карминот има пигмент со висок интензитет за инстант задебелена мат усна. Лесен за носење. Ќе бидете апсолутно неверојатни со нелепливо чувство. ●Влагата исто така лесно се отстранува, брзо и чиста, никогаш не грижете се за пигментацијата. ●Совршен подарок за секого, без разлика дали сте дама или сте студент, без разлика дали сте почетник за шминка или шминкер. Можете да го изберете овој производ. Совршен како подарок испраќа До Љубовник, Семејство и Пријатели кога Денот На Вљубените, Роденден и Друг Фестивал!. Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Пренослива големина, лесна за носење.Водоотпорен, лесен за носење и природен.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Долг период на навлажнување и држење на бојата добра адхезија, може да се одржува долго време светли бои.Висока концентрација на фактор на боја, истакнете ја тродимензионалната усна. Спецификациифункции 2 : долготрајни, пигменти, водоотпорни, лесни За носење,Вклучен природен пакет : 1x лагер за Усни пеноти : поради разликата помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот.

Карактеристики

Производи во категоријата