.

.

Росето ЕЗТ016 Нерѓосувачки Челик Фати Фиока за 5 - Единица Ѕид Монтирање Топинг Диспензерот

Росето ЕЗТ016 Нерѓосувачки Челик Фати Фиока за 5 - Единица Ѕид Монтирање Топинг Диспензерот

DEN 1.67

Износ
Залиха

Фати послужавник за росето 5 диспензерот ѕид монтирање единици. Нерѓосувачки челик изградба. Произведено во САД. Број на единици : 1.0. Фати послужавник за росето 5 диспензерот ѕид монтирање единици. Нерѓосувачки челик изградба. Произведено во САД. Број на единици : 1.0. Чувајте го нередот од полнење на диспензерите под контрола со фиоката ЗА улов ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик РОСЕТО 5 W. Дизајниран да работи со три диспензери за цевки.

Карактеристики

Производи во категоријата