.

.

Интер Тубуларна Шамија Ново Лого Со Пруги, Унисекс Возрасен, Шема На Розови/Црни/Сини Ленти, Една Големина

Интер Тубуларна Шамија Ново Лого Со Пруги, Унисекс Возрасен, Шема На Розови/Црни/Сини Ленти, Една Големина

DEN 3.00

Износ
Залиха

100% Акрилик. Увезени. Ново Лого. Официјален Лиценциран Производ На Интер Клубот. Тубуларна Обработка На Плетење. Везени логоа. 100% Акрилик. Интер Тубуларна Шамија Ново Лого Со Пруги, Различни Бои Акрилик, Унисекс Возрасни, Розова / Црна / Сина Шема На Ленти, Една Големина.

Карактеристики

Производи во категоријата