.

.

Анти -лизга лента - Премиум 8 пред -исечени ленти, црни 80 решетки отпорни на безбедност на лизгање - 2 инчи x 12 инчи заоблени агли - вистинска големина и подготвени за уп

Анти -лизга лента - Премиум 8 пред -исечени ленти, црни 80 решетки отпорни на безбедност на лизгање - 2 инчи x 12 инчи заоблени

DEN 191.84

Износ
Залиха

Квалитет- Добијте ист професионален квалитет и оценка како оние што ги користат градежните професионалци за да ви помогнат да ја завршите работата за прв пат. Пакетот за разноврсност содржи 8 пред-исечени ленти за лесна употреба и примена во области како што се скали, столици, палуби, скали, како и на надворешна и спортска опрема. Издржливост- Нашата лента е направена со ПВЦ полимери за да се усогласи со незгодните површини и да се олупи чисто за отстранување. Јачина- Добијте силна адхезија со 80 алуминиум оксид обезбедува максимална зафат и влечење. Отпорност на вода- Конструкцијата на синтетичката полимер е отпорна на вода и пукнатина, што ги прави овие одлични за употреба на отворено. Лизгањата, патувањата и падовите се една од водечките причини за ненамерни повреди во САД. Безбедноста на афинитет има за цел да помогне да го направите вашиот дом и работното место безбедни за вас и вашите најблиски. Нашите ленти се направени со ист квалитет и оценка како оние што ги користат градежните професионалци. 80 Гранули за алуминиум оксид на грип обезбедуваат тешка зафат и влечење што ви треба во оние лизгави области со висок сообраќај.

Карактеристики

Производи во категоријата