.

.

Мтате Тримати 0420526 18-10 Мте Линија Шеќер Лажичка

Мтате Тримати 0420526 18-10 Мте Линија Шеќер Лажичка

DEN 470.40

Износ
Залиха

Големина : Вкупна должина 4,8 инчи (123 мм). Тежина : 40гр. Материјал : 18-0 нерѓосувачки челик. Големина : Вкупна должина 4,8 инчи (123 мм). Тежина : 40гр. Материјал : 18-0 нерѓосувачки челик. Големина : Вкупна должина 4,8 инчи (123 мм). Материјал : 18-10 нерѓосувачки челик.

Карактеристики

Производи во категоријата