.

.

Sulky 712-33 пролетна колекција крстосница памучни миленичиња 12 тежини, 10 парчиња по пакување, повеќебојни

Sulky 712-33 пролетна колекција крстосница памучни миленичиња 12 тежини, 10 парчиња по пакување, повеќебојни

DEN 3.33

Износ
Залиха

Направено во Италија. Должината на пакетот е 2.209 см. Висината на пакетот е 32,41 см. Ширината на пакетот е 4,394 см. Печат-крстосници-бод-комплети. Направено во Италија. Должината на пакетот е 2.209 см. Висината на пакетот е 32,41 см. Ширината на пакетот е 4,394 см. Печат-крстосници-бод-комплети. Sulky-Cotton Petite дванаесет тежина од Ејми Барикман. Совршено за рачно и машина за вез за вез, ватирање на виткање и многу повеќе! Овој пакет содржи десет 50 дворни колички од 12 теми со тежина во разновидни бои. Доаѓа во најразлични бои. Секој се продава одделно. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата