.

.

wifreo 40Pcs 10ml Стакло Ролна На Шише За Етерични Масла, Еко-пријателски Полни Јасно Парфем Примерок Шишиња Со Нерѓосувачки Челик Ролери Топката-Преносни &засилувач; Прак

wifreo 40Pcs 10ml Стакло Ролна На Шише За Етерични Масла, Еко-пријателски Полни Јасно Парфем Примерок Шишиња Со Нерѓосувачки

DEN 591.84

Износ
Залиха

Овие висококвалитетни ролни од нерѓосувачки Челик на шишиња се совршени за употреба со етерични масла,масла за парфеми и други течности. Течноста тече додека нежно се лизга напред и назад користејќи ја стаклената топка. Отстранете ја топката со валјак со притисок со капачето кога треба повторно да ја вчитате течноста и не заборавајте да го покриете капачето од шишето кога се користи. ®Без Протекување, Капачето на Завртката цврсто се вклопува и може ефикасно да спречи истекување на течност.Дизајнот на топчиња со ролери има ефект на масажа, со нашите шишиња со ролери со масло, можете да уживате во секој момент за време на масажа или салони за убавина. ●Премиум Материјал Е Изработен Од алуминиумска пластична обвивка, густо стакло отпорно на корозија и нерѓосувачки челик, мазна и анти-шок, деликатна изработка и мала тежина. ●Големина на шише погодно за џеб : приближно 80мм€20мм. Совршен За патување и погодно се вклопува во вашата чанта или џеб. Совршено подобрување на вашата колекција на есенцијално масло. ●Повеќенаменски●Земете ги вашите омилени масла со оваа големина на патување во движење. 10 мл ролери топката на шишиња се совршени за етерични масла, парфемски масла или други течности, совршени за патување, носење надвор. ●Вклучен пакет 40 пакувања-10мл ролери шишиња со топчиња од ролери од нерѓосувачки челик + 10 Капалка, 5 Инка, 1 Отворач за Шишиња. Совршени подароци за родители, пријатели, љубовници На Божиќ. Овие висококвалитетни ролни од нерѓосувачки Челик на шишиња се совршени за употреба со етерични масла,масла за парфеми и други течности.Течноста тече додека нежно се лизга напред и назад користејќи ја стаклената топка.Отстранете ја топката со валјак со притисок со капачето кога треба повторно да ја вчитате течноста и не заборавајте да го покриете капачето од шишето кога се користи.

Карактеристики

Производи во категоријата