.

.

Mobestech метално есенцијално масло шише метални садови за чаши

Mobestech метално есенцијално масло шише метални садови за чаши

DEN 2.33

Износ
Залиха

Стакло, метал. Шише за контејнери за патувања- корисни DIY алатки, со помош на ова исклучително метално стакло шише, можете да ја направите вашата козметика и есенцијални масла. Шишиња со парфеми со полнење- многу погодни за патување, можат погодно да се стават во паричникот, нема да протекуваат или да се прелеваат. Гроздобер шишиња со капки- удобната големина го прави да патува во торби како што опфаќа доказ за протекување. Египетски шишиња- ефикасно чувајте го шише со парфеми со течности и дневна употреба, погодно за козметичко, есенцијално масло, парфем,. Шишиња со примерок од парфеми- стаклени шишиња со парфеми изработени од квалитетен метал и стакло, безбедно, издржливо и сигурен за употреба. Не е лесно да се скрши, служејќи живот. Пакетот вклучува карактеристики на шишиња со парфеми од 1 x -Материјал : стакло, метално течно шише - дизајн на антички облик, изгледа деликатно за чување на есенцијално масло, парфеми и други течности за дневна употреба козметички диспензер. - Отпорен на протекување, мешајќи ги маслата без да создадете голема. Заштедува пари и време со правење на сите капки да брои парфеми декоративни шишиња. - Одличен начин да се ослободи есенцијалното масло и другите течности, обезбедува бесконечни можности за лосион за патувања. -Пакција : 3мл парфем диспензерот за полнење. -Сиза : 2.50x1.50x5.30cm/0.98x0.59x2.08in Винтиџ стакло парфем шише. - Погодната големина го тера да патува во торби бидејќи протекувањето ги опфаќа шишињата со парфеми со кристал. - широка употреба. Научни експерименти и сите видови занаети, вклучително и сапуни и шише со мирис што е анти-лик и отпорни на абење. Шишиња за масло за масло, тие обично се за складирање на есенцијални масла, парфеми за патувања, како и диспензери за дистрибуција на предмети.

Карактеристики

Производи во категоријата