.

.

EYIDADAE Пренослив Преклопен Метал Шминка Патување Шминка Огледало Со Цртан Филм Животно 3D Дизајн, Двострани 1x/2X Компактен Шминка Огледало Џеб Шминка Огледало

EYIDADAE Пренослив Преклопен Метал Шминка Патување Шминка Огледало Со Цртан Филм Животно 3D Дизајн, Двострани 1x/2X Компактен

DEN 191.84

Износ
Залиха

1.Компактното огледало за шминка е со дијаметар од само 2,83 инчи (околу 7,2 см) и тежи само 2,8 унци. Совршен за носење во торба или дури и во џеб. 2.Двострано огледало со едната рамна страна, а другата страна со зголемување од 2 пати за да ги задоволи вашите потреби за шминка. Рамното огледало е совршено за гледање на целото лице одблизу, додека огледалото ЗА зголемување 2 X е совршено за маскара, кубење, конец и многу повеќе. 3.Мазна и извонредна цртана животинска шема капе површина, покажувајќи елегантна личност со силно 3Д стереоскопско чувство! Висококвалитетна метална обвивка, силна и издржлива, лесна за отворање на прекинувачот за картички. 4.Идеален подарок за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото и други специјални прилики. Погоден и за свадбени чанти за подароци за деверуша, подароци за крштевки за гости, роденденски забави и какви било други прилики. Мини Ретро Форма На Срце Елегантен Моден Компактен Огледало за Шминка има историски врнежи и антички ретро стил, класичен и модерен, паметен и ретро, што ја олеснува употребата на режимот на секојдневниот живот со стилското љубовно огледало, можете да ја покажете својата достоинствена, елегантна и убава во секое време, насекаде! Со вечна љубов, доаѓа кај вас, а она што го давате е ветување и светла иднина!.

Карактеристики

Производи во категоријата