.

.

Огледало, Мало Огледало,Шарено Слатко Куче, џебно огледало, 1 Х 2Х Зголемување

Огледало, Мало Огледало,Шарено Слатко Куче, џебно огледало, 1 Х 2Х Зголемување

DEN 588.80

Износ
Залиха

1.Издржлив и компактен;. 2.Двојно огледало, лесно за носење. Без разлика дали станува збор за автомобил или ставен ранец е најдобриот избор за огледало;. 3.Приближно 2,25 "ретровизори со дијаметар и дебелина од 0,25" Можат да прифатат прилагодување на моделот, прилагодена шема ве молиме упатства за е-пошта, благодарам!. Оваа ставка е преносливо огледало за шминка, кое е направено од издржлива легура на цинк. Има двострани огледала и прифаќа дизајн на преклопување, лесен за носење во вашиот џеб или чанта.

Карактеристики

Производи во категоријата