.

.

Хансонг Суета Огледало Со Светла И Bluetooth Холивудска Шминка Суета Огледало со 14 Светилки 3 Режими На Осветлување Во Боја Осветлено Огледало За Шминка СО USB Порта За П?

Хансонг Суета Огледало Со Светла И Bluetooth Холивудска Шминка Суета Огледало со 14 Светилки 3 Режими На Осветлување Во Боја

DEN 2.33

Износ
Залиха

Стакло. Совршена Големина : холивудското осветлено огледало има совршена големина (19,68 "х 15,74") за средна суета. Не е премногу мало што не можете да ја видите вашата облека, а не премногу големи што ви го одземаат просторот премногу. Тоа е добра големина и добар буџет за да имате сон холивудско огледало. Режими на повеќе Осветлување : големото холивудско огледало со светла има 3 тонови на осветлување, топла светлина/дневна светлина/ладна светлина. Можете да ја затемните или осветлите по потреба. Bluetooth И USB Излезна Порта : Не можете да замислите дека огледалото за суета за шминка со светла има Bluetooth, можете да слушате музика или да одговорите на повик кога ќе се нашминкате. На страната на огледалото е USB излезна порта, можете да го наполните телефонот/i Pad/power bank кога нема доволно приклучок. Два Методи За Инсталација : монтирање на маса и монтирање на ѕид за избор. Доаѓа со подлога што може да се одвои, која може да се користи за поставување на вашата комода. И има 2 задни дупки што треба да се закачат на ѕидот. Услуга по продажбата : Хансонг е посветена на секоја жена која има Сон холивудско огледало за шминка, затоа сме строги во квалитетот и услугата на нашите производи. Ако имате какви било прашања во врска со огледалото, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви дадеме задоволително решение. Bluetooth Звучник Шминка Огледало. Сјајна Метална Рамка. Хуманизиран Дизајн. Дали го барате вашето совршено огледало за суета? Хансонг Холивуд Осветлена Суета Огледало е вашиот совршен избор, кој се користи од страна на толку Многу Холивудски ѕвезди!. Користете го осветленото Огледало Хансонг Блутут за да ја направите областа за шминка посветла и полесна за употреба, ви овозможува да ја слушате вашата омилена музика дури и да одговарате на повици за време на шминкањето. Изработени од висококвалитетна метална рамка. Сјајната рамка за спојување без шевови го прави огледалото Поквалитетно и поубаво. Постои ПОРТА ЗА полнење USB излез за да можете лесно да го полните телефонот или другите USB уреди додека сочинувате. Ова холивудско огледало е од суштинско значење професионални помагала за шминка за ѕвезда и шминкер. Рамката е изработена од висококвалитетна алуминиумска легура со печатење со бела слонова Коска таа е постабилна и elegant.It ќе ви овозможи совршено да ја завршите вашата рутина за убавина, без оглед на времето од денот, да ви дадете ѕвезда чувство и сон суета. Најквалитетно суетно огледало со светла, што е незаменливо за сите жени кои опстојуваат во убавината. Ние веруваме дека тоа е повеќе од само огледало за шминка со светла. Тоа е исто така најдобрата декорација за вашата спална соба, бања.салон и така натаму. Совршен за професионална шминка, салони, познати личности и домови.

Карактеристики

Производи во категоријата