.

.

Општа намена квадратен шрафцигер #2 круг

Општа намена квадратен шрафцигер 2 круг

DEN 1.33

Износ
Залиха

✅ Општа намена квадратни шрафцигер #2 круг. ✅ Рачка материјал : пластика. ✅ Должина на Шанк : 5 ин. ✅ Големина на врвот : #2. ✅ Целокупна должина : 9 in. ✅ Плоштад шрафцигер за општа намена #2 круг. ✅ Рачка материјал : пластика. ✅ Должина на Шанк : 5 ин. ✅ Големина на врвот : #2. ✅ Целокупна должина : 9 in. JS0205 R Општа намена на квадратни шрафцигер, големина на врв #2, квадрат, обична, целокупна должина 9 во, ESD Safe NO, не-распрскувачки бр, не-магнетна бр, изолирана не, отпорна на корозија Да, не, не, не, не, не, не, не, не, не, не, не, не, не, не, не, не, не, не, не, не, не Совет го заврши црниот оксид, хром за обложување.

Карактеристики

Производи во категоријата