.

.

Алатки од Кјото D7M6 мек шрафцигер, Flathead 0,2 инчи

Алатки од Кјото D7M6 мек шрафцигер, Flathead 0,2 инчи

DEN 336.00

Износ
Залиха

Edge Edge : [[(-)] 6. Должина на вратилото : 3,9 инчи (100 мм). Вкупна должина : 9,1 инчи (230 мм). Сечилото на сечилото : Магнет. Edge Edge : [[(-)] 6. Должина на вратилото : 3,9 инчи (100 мм). Вкупна должина : 9,1 инчи (230 мм). Сечилото на сечилото : Магнет. Возач на мек зафат Типот на зафат е лесен и не се чувствува леплив и е направен од еколошки материјал (еластомер).

Карактеристики

Производи во категоријата