.

.

8 Пакет Микрофон Стојат Адаптер 5/8 Женски на 3/8 Машки И 3/8 Женски на 5/8 Машки Микрофон Стојат Адаптер Микрофон Навој Адаптер За Микрофон Штанд Монтирање На Камера Ста?

8 Пакет Микрофон Стојат Адаптер 5/8 Женски на 3/8 Машки И 3/8 Женски на 5/8 Машки Микрофон Стојат Адаптер Микрофон Навој Адаптер

DEN 143.68

Износ
Залиха

Материјал : Изработен од алуминиумска легура, цврст и издржлив. Големина : 5/8 Женски до 3/8 Машки и 3/8 Женски до 5/8 Машки. Процес на производство : Целосна И длабока нишка без бруси, стабилен и цврст, долг животен век. Површината е анодизирана црна.завиткан површински дизајн обезбедува убав зафат, лесен за инсталација и отстранување,. Како Што Се Понова рака за бум, Сина Јети X микрофон, сина Радиус III шок монтирање, Сина Снежни Топки Мраз Микрофон, Razer Seiren X. и,исто така, столпчиња за монтажа камери, снимање светла, веб камери, рекордери, акција камери,. 4 парче 5/8 Женски до 3/8 Машки. 4 парче 3/8 Женски до 5/8 Машки. Прецизно Изработени-овие микрофони се изработени од алуминиумска легура, цврсти и издржливи, многу безбедни. Анти - ' рѓа, антикорозија. мала тежина.Материјалот и конструкцијата на адаптерите треба да го направат да трае вечно. Дизајн без лизгање-извитканата површина обезбедува убав стисок, лесен за инсталација и отстранување, Комплетен И длабок конец без бруси, стабилен и цврст, долг животен век. Широко се користи - овој 5/8" машки до 3/8 " женски адаптер за завртки за микрофон е дизајниран за повеќето микрофони на пазарот, како Што се Поновата рака за бум, Синиот Јети Х микрофон, Синиот Радиус III шок монтирање, Синиот Снежни Топки Мраз Микрофон, Razer Seiren X. и,исто така, столпчиња за монтирање камери, светла за снимање, веб-камери, рекордери, акциони камери. Заштеда на пари-со Овој Адаптер За Држач За Микрофон не треба повеќе да нарачувате друг држач откако ќе го изгубите адаптерот за микрофон, Ако имате некаков микрофон или рака за бум што има мала завртка, но вашиот микрофон има голема завртка, овие 5/8" машки до 3/8" женски или 3/8" машки до 5/8 " женски адаптери се соодветни за вас. ●100% ГАРАНЦИЈА за ВРАЌАЊЕ на СРЕДСТВАТА-Задоволството на Клиентите е нашата главна цел.Не сте задоволни со нашиот производ? Ве молиме контактирајте со нашите услуги на клиентите во секое време. Ние гарантираме 100% враќање без проблеми!.

Карактеристики

Производи во категоријата