.

.

Нова Топла Мини Стол Форма Преклопен Носител На Телефон Универзална Боја На Бонбони Мода Издржлив Стабилен Држач За Телефон Повеќеаголна Лулка Десктоп Таблет Тел?

Нова Топла Мини Стол Форма Преклопен Носител На Телефон Универзална Боја На Бонбони Мода Издржлив Стабилен Држач За Телефон

DEN 2.33

Износ
Залиха

???1. Систем за боја на бонбони : оваа заграда прифаќа свеж и прекрасен систем за боја на бонбони, без разлика дали станува збор за држач за мобилен телефон или декорација на работната површина, тоа е прекрасна декорација. ???2. Прилагодување на три брзини : има три брзини за избор, што е погодно за секојдневна употреба, без разлика дали станува збор за гледање филмови или полнење.Големина на производот : 115*59*55мм.???3. Стабилна поддршка : Благодарение на дизајнот на триаголната основа, стабилноста на овој држач е одлична и лесно може да поддржува мобилни телефони со различна големина.Тип На Производ : Преклопен. ???4. Висококвалитетни материјали : производот е изработен од висококвалитетни материјали, со деликатна текстура, силна флексибилност и не е лесен за кршење и оштетување.Материјал на производот : АСБ. ???5. Пренослив : интегрираниот дизајн на преклопување е погоден за складирање и не зазема простор. Тоа е најдобрата алатка за кампување на отворено, патувања и патувања со самоуправување. ???1. Систем за боја на бонбони : оваа заграда прифаќа свеж и прекрасен систем за боја на бонбони, без разлика дали станува збор за држач за мобилен телефон или декорација на работната површина, тоа е прекрасна декорација. ???2. Прилагодување на три брзини : има три брзини за избор, што е погодно за секојдневна употреба, без разлика дали станува збор за гледање филмови или полнење.Големина на производот : 115*59*55мм.???3. Стабилна поддршка : Благодарение на дизајнот на триаголната основа, стабилноста на овој држач е одлична и лесно може да поддржува мобилни телефони со различна големина.Тип На Производ : Преклопен. ???4. Висококвалитетни материјали : производот е изработен од висококвалитетни материјали, со деликатна текстура, силна флексибилност и не е лесен за кршење и оштетување.Материјал на производот : АСБ. ???5. Пренослив : интегрираниот дизајн на преклопување е погоден за складирање и не зазема простор. Тоа е најдобрата алатка за кампување на отворено, патувања и патувања со самоуправување.

Карактеристики

Производи во категоријата