.

.

Телефонски Држач за Велосипед ацеспорт, Држач За Навигација,Пренослив Држач За Мобилен Телефон Во Форма На Прстен Во Форма На Алуминиумска Легура, За Велосипеди, П?

Телефонски Држач за Велосипед ацеспорт, Држач За Навигација,Пренослив Држач За Мобилен Телефон Во Форма На Прстен Во Форма На

DEN 128.00

Износ
Залиха

●Висококвалитетна метална текстура е Изработена Од алуминиумска легура со висока јачина, издржлива.Нашиот држач може да биде кул додаток за вашиот планински велосипед. ●Компатибилен со повеќе големини q телескопско прилагодување, компатибилен со многу мобилни phones.It може да се ротира и прилагоди за да ги насочи сите правци. ●Невидлив и убав изглед ● држачот за држач за мобилни телефони што Се Преклопува го прифаќа најновиот дизајн на прстенот, се интегрира со рамката,не зафаќа простор, лесен и пренослив. €Стегање нелизгачки и водоотпорен ● има најнов дизајн што не се лизга, прстен од 10мм засилен и стабилен, не е лесен за паѓање, стабилен за држење на телефонот постабилно и поцврсто, отпорен на дожд и без ' рѓа. ●Широк спектар на апликации ● држач за телефон на Рачката за велосипеди, мотоцикли, велосипеди што се вртат итн. За Нас : Ацеспорт е нов бренд, но повеќе од нов,со мисија да обезбеди опрема со високи перформанси за професионални активности на отворено за велосипеди, да ги одржува луѓето поудобни и попријатни. Ние постојано ги рафинираме нашите производи, лансираме светло за велосипеди и светла со голема моќност со водечка технологија. Брендот ацеспорт Посветува поголемо внимание на искуството на корисниците на велосипеди и лансира прилагодени услуги за велосипедска облека за поединци. Ацеспорт обезбедува поширок спектар на фенери, фарови, велосипедски светла, за да служи за пешачење, трчање, лов, спроведување на законот, планинарење итн. Ги поврзува меѓународните истражувачки тимови, специјалисти и гради глобален систем за услуги на клиентите, со пазари кои се протегаат до над 50 земји. Ацеспорт има за цел да донесе иновации во индустријата и да открие повеќе можности за спортски велосипеди, да ги прекине ограничувањата на животната средина и да ги прошири нивните потенцијали. Имаме одличен менаџерски тим и имаме стручен кадар во секој аспект на избор на производи, дизајн, развој, евалуација, производство и инспекција на квалитетот за да се осигураме дека квалитетот на производите може да биде 100% задоволен од клиентите. Боја : Црн Материјал : Изработен од алуминиумска легура и силиконски материјали, доволно издржлив за да го издржи абењето на возењето и доволно за секојдневна употреба. Карактеристики : : невидлив дизајн на прстен, не зазема простор. Практична Навигација : хоризонтална навигација на екранот, деблокирајте ги копчињата. Прилагодлив : Телескопско прилагодување 60-90мм(2,36-3,54 инчи), компатибилен со многу мобилни телефони. Дебелина : 10мм/0,39" прстен со дебелина засилен и стабилен, не е лесен за паѓање. Спецификации : Тип На Ставка : Материјал За Монтирање На Телефон За Велосипед : Алуминиумска Легура + Силиконска Боја : Црна Апликација.

Карактеристики

Производи во категоријата