.

.

Идеалиј Симпатична Цртан Филм Делфини Шема Сина Врата Фиока Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујна Кабинет Облекување Маса

Идеалиј Симпатична Цртан Филм Делфини Шема Сина Врата Фиока Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујна Кабинет Облекување Маса

DEN 1.00

Износ
Залиха

Апс. Увезени. Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло. Големина : [Копче На Вратата]-3,5евизија 2,8 СМ/1,38€1,10 ИНЧИ. [Завртка]-0,4 € 2,5 СМ. Лесен за инсталирање : секоја рачка е испорачана со фитинг завртка. Погоден за кабинет, фиока, гради, корпа, комода, шкаф, итн.

Карактеристики

Производи во категоријата