.

.

X-Ree 3mm Dia Round Dright Dripting Dird Dia Dia Dia Dia Graving Tungten Steel Rotary File 2PCS (3mm de Diámetro Redondo Vástago 3mm dia dia dia di tungsteno de acero Archivo rotatorio 2pcs

X-Ree 3mm Dia Round Dright Dripting Dird Dia Dia Dia Dia Graving Tungten Steel Rotary File 2PCS (3mm de Diámetro Redondo Vástago

DEN 142.24

Износ
Залиха

Големина на главата : 3 x 16mm / 0,12 "x 0,63" (d*l); Големина на дупката за вежба : 3 x 22mm / 0,12 "x 0,86" (D*L). Име на производот : ротирачка датотека; Главен материјал : челик од волфрам. Тежина : 6 G; Содржина на пакетот : 2pcs x Ротари датотека. Облик на главата : цилиндар; Главна боја : Греј (Форма де ла Кабеза : Цилиндро; Главна во боја : Грис. Вкупна должина : 38мм / 1,5 "(Долгост вкупно : 38 мм / 1,5 ''. Големина на главата : 3 x 16mm / 0,12" x 0,63 "(d* d* L); Големина на дупче за дупчење : 3 x 22mm / 0,12 "x 0,86" (d*l). Име на производот : ротирачка датотека; главен материјал : челик од волфрам. Тежина : 6g; Содржина на пакет : 2pcs x Ротари датотека. Облик на главата : цилиндар ; Главна боја : Греј (Форма де ла Кабеза : Цилиндро; Главна во боја : Грис. Вкупна должина : 38мм / 1,5 “(Долготрајно вкупно : 38 мм / 1,5 ''. со волфрам карбид и погоден за дебагирање и полирање на леано железо, леано челик, јаглероден челик, легура челик и не'рѓосувачки челик. Ротационата датотека може да се ротира со многу голема брзина, овозможувајќи му да го вежба материјалот на кој работи. carving and shaping in steel, cast iron, brass, copper, hardwoods, plastic , etc.Suitable for use on most air or electric grinding tools which accept 3mm dia drill hole.Description in Spanish3mm de diámetro redondo vástago 3mm Dia dia grabado de tungsteno de Acero Archivo Rotatorio 2pcstamaño de la Cabeza : 3 x 16 mm / 0,12 '' x 0,63 '' (d * l); Tamaño del Vástago : 3 x 22mm / 0,12 '' x 0,86 '' (d * l) nombre del Producto : Archivo Rotoratio; Главен материјал : Acero de tungstenopeso : 6 g; Contenido del Paquete : 2pcs x Archivo Rotatorioforma de la Cabeza : Cilindro; Директор на боја : Грисонгтуд Вкупно : 38 мм / 1,5 ''.

Карактеристики

Производи во категоријата