.

.

Божиќни светла за батерии, 50 LED Божиќни јагода од јагода, батерии управувани, затворени топли бели Божиќни светла, божица за Божиќ, украс за врата за новогодишна нов?

Божиќни светла за батерии, 50 LED Божиќни јагода од јагода, батерии управувани, затворени топли бели Божиќни светла, божица

DEN 39.84

Износ
Залиха

Она што ќе го добиете : Пакетот за Божиќни декор вклучува 1 x топло бело C3 јагода светла, вкупна должина 5,53m/18ft со 50 самовили, должина на олово 1,64 стапки, LED растојание 0,32ft. ), не е потребен приклучок, достапен во два режима : постојана светлина и трепкање. Премиум материјал : Тие се пластични и нема да се уништат ако се паднат. Без ужасен мирис, брилијантен и живописен, тие не се загреваат кога остануваат неколку часа. Тие се убаво топло светло, совршено за релаксирање. Костуи за многу прилики : Овие се исто така одлични како мантили, внатрешен двор, венец, венец, поштенско сандаче, тремот, балкон, украси за божиќни костуми за Ноќта на вештерките. Лесен за употреба : Работена со батерии што значи дека можете да висат на кое било место, без да го вклучите. Ксазните украси за дома ќе создадат топла и неверојатна атмосфера. Ве молиме внимание : Светлата од јагода се водоотпорни, но кутијата за батерии не е. Оваа кутија за батерии на Божиќни светла за домашни декории бара погодна за употреба на затворено и отворено во покриена област.

Карактеристики

Производи во категоријата