.

.

Лента со црвени канали, светли бои 10 јарди x 2 инчи-без остаток, солза со рака и водоотпорна-одлична за уметности и занаети, кодирање во боја и проекти за домашно учил?

Лента со црвени канали, светли бои 10 јарди x 2 инчи-без остаток, солза со рака и водоотпорна-одлична за уметности и занаети,

DEN 3.33

Износ
Залиха

【Подобри и посветли】 Лентите се без остатоци, така што е чиста и лесна за употреба за сите видови на проекти. Нема потреба да се грижите за оставање леплива хаос зад себе. Tape Касета за уметност и занаетчиство】 Секој ќе го сака овој мулти -цел разновиден пакет на шарена лента за канали. Момчињата и девојчињата можат да ги користат за своите занаетчиски активности во училницата и проекти како што се парични калеши, украси за списанија, тврди конструкции и многу повеќе! Тоа е забавен додаток на колекцијата на комплети за DIY на секој наставник! Материјалот со солза со рака го олеснува играњето без потреба од ножици. 【За дома, училиште и канцеларија, родителите, возрасните и професионалците ќе најдат корисна лента за канали. Нашите ленти се водоотпорни за да можат да се искористат на повеќе начини како што се декоративни проекти, дизајни за DIY, па дури и креативно подобрување и поправка на домот, без да се грижите за вашата лента што не се одвива дури и кога ќе се навлажни. 【Одлично за кодирање во боја】 Нашиот асортиман и дизајн на виножитото е погоден за домаќинство, кујна, училница или канцелариски именување, организирање и етикетирање. Исто така е одлично за кутии за кодирање во боја и парцели при складирање, пакување или движење наоколу!. 【100% загарантирано задоволство】 Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет. Ако сте незадоволни на кој било начин со овој производ, ве молиме контактирајте со нас, 100% пари за враќање доколку не сте задоволни од производот.

Карактеристики

Производи во категоријата