.

.

Гардероба за смола, преносни модуларни организатори за складирање полици полици за чевли за чевли за чевли за спална соба -зелена L75 × W47 × H147cm

Гардероба за смола, преносни модуларни организатори за складирање полици полици за чевли за чевли за чевли за спална соба -зелена

DEN 4079.84

Износ
Залиха

Композитни материјали со висок квалитет на смола со челична рамка Обезбедете ја секоја коцка или висечки дел за поддршка до 22 фунти (10 кг). Додадете стил и складирање во која било просторија со оваа преносна плакарот за складирање на кабинетот за кабинети за пластични фиоки за пластични фиоки.

Карактеристики

Производи во категоријата