.

.

VMS ТРКИ 12x1, 5 20PC ПАРЧЕ ЦРВЕНО Елоксирано 44mm Долг Отворен Крај Лесни Алуминиумски Тркачки Навртки Компатибилни Со Chevy Chevrolet Corvette со 5 Навртки Тркала Шема

VMS ТРКИ 12x1, 5 20PC ПАРЧЕ ЦРВЕНО Елоксирано 44mm Долг Отворен Крај Лесни Алуминиумски Тркачки Навртки Компатибилни Со Chevy

DEN 1439.20

Износ
Залиха

ВМС Трки Бренд (не генерички). Доаѓа ВО ВМС ТРКИ БРЕНДИРАНИ КУТИЈА. Сосема Нов Во Кутија / Никогаш Не Се Користи / Никогаш Не Е Инсталиран. Направено од А7075 - Т6 Фалсификуван Алуминиум-Тврд Елоксиран за долготрајна завршница-100% Сосема Нов. Овие навртки за навртки навистина ќе ги истакнат вашите убави тркала. Мала тежина 66% Намалување на тежината . Не Се Потребни Специјални Алатки или приклучок За Инсталација. Инсталира со редовен Приклучок од 19мм или обична Алатка ОЕМ што доаѓа стандардно со вашето возило од фабриката. Не користете пневматски ударен клуч или пиштол за инсталирање. САМО ВРТЕЖЕН МОМЕНТ НА РАКАТА. Секоја навртка тежи приближно .08 унци . Должината е долга 44мм . Ќе добиете комплет од 20 навртки за навртки што е наменет за употреба на четири бандажи кои имаат по 5 навртки на секоја вкупно 20 парчиња навртки за навртки. Компатибилен Со Corvette C4 C5 C6 C7 ZR1 Z06 Z51 LS1 LS2 LS3 LS7 LS9 LT1 LT2 LT4 LT5 Grand Sport Stingray Supercharged V8 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 Купе Кабриолет. ВМС Трки Отворен Крај Навртки Се Произведени Со Авиони Со Висок Квалитет А7075-Т6 Фалсификувани Алуминиум. Овие Навртки за Навртки се Исклучително Силни и Лесни . Секоја Навртка тежи Приближно .08 мл во споредба со Просечната Тежина на Обична Навртка за Навртки што е 2 до 3 унци што во превод значи значително намалување на телесната тежина. Изграден за перформанси со мала тежина. Произведен од најквалитетен алуминиум и обработен до најтесни толеранции. ВАЖНО - не користете пневматски ударен клуч или пиштол за инсталирање. САМО ВРТЕЖЕН МОМЕНТ НА РАКАТА. Ова се прекрасни квалитетни навртки за навртки кои ќе додадат убава привлечност за шоуто на вашите тркала.

Карактеристики

Производи во категоријата