.

.

Tfwadmx Куче Меморијални Подароци За Љубителите На Кучиња Витраж Куче На Месечината Прозорец Виси Сончање Светлечки Орнаменти Губење На Куче Сочувство Подарок Милен?

Tfwadmx Куче Меморијални Подароци За Љубителите На Кучиња Витраж Куче На Месечината Прозорец Виси Сончање Светлечки Орнаменти

DEN 2.67

Износ
Залиха

Декорација на витраж : прекрасно витраж користи сина месечина со портокалово куче што седи на месечината. Секое парче стакло е вистинско витраж,кое е отпорно на оган и брзо во боја.Витраж по сечењето, бакар фолиран и залемен, создаде совршен ракотворби. Спомен Подароци за кучиња : ова е внимателен спомен подарок за кучиња.Секој пат кога ќе го погледнете и ќе помислите на вашиот мал пријател и одличните времиња што сте ги имале заедно.Украсете го вашиот дом и направете ја вашата соба топла.Овој споменик ќе направи совршен подарок за некој што го изгубил своето куче неодамна. Куче На Декор На Сина Месечина : ова е прекрасна декорација на висечки прозорци за фаќање сонце.Едноставен дизајн и убаво изработен.Закачете го На Вашиот Прозорец, Дневна Соба,Градина,Омиленото Место на Домашно Милениче.Кога сонцето тече низ правејќи го светло, носејќи голема радост и среќа. Прозрачен Дизајн : Ставете ја декорацијата на кучето на месечината на сонце или земете фенерче за мобилен телефон за да блесне неколку минути, а потоа однесете го во темнина, а месечината ќе биде светла. Отпрвин е многу светло, а потоа постепено станува темно.Може да биде reused.At ноќ, сеуште можете да се потсетите на доброто време поминато со вашето сакано милениче и да донесете удобност. Лесен За Инсталирање : Опремен со Долг Железен Ланец, Должината може да се Прилагоди Според Декоративната Позадина за Лесна Употреба.Одлично како спомен подарок за љубител на миленичиња кој го изгубил своето куче или исто како убав фаќач на сонце за љубител на кучиња. Tfwadmx Куче Меморијални Подароци За Љубителите На Кучиња Портокалово Куче Декор На Сина Месечина Витраж прозрачни орнаменти Прозорец Виси Сончање Губење На Куче Сочувство Подарок Миленичиња Спомен Подароци Куче Сеќавање Подарок За Љубителите На Кучиња Куче Спомен Подароци За Губење На Куче тоа е уникатно Куче Спомен подароци кога вие или пријател губење на сакана куче милениче. Чувајте ги скапоцените спомени за вашето куче со вас од нашите шарени закачувања на прозорецот за спомен на кучиња. Кучето ја претставува довербата, љубовта, придружбата, лојалноста и удобноста на најдобриот пријател,во спомен на кучето. Уникатен прозрачен design.At ноќ, сеуште можете да се потсетите на доброто време поминато со вашето сакано милениче и да донесете удобност. Ова куче на месечината сончање, што е одлично и како искрен подарок и како домашна декорација. Спецификации : Боја : Како Што Е Прикажано : 6,3 х 7,4 инчи/ 16 х 18,8 См пакетот вклучува : 1 х Витраж Куче На Месечината Прозорец Виси Сончање Забелешка : ве Молиме потврдете дали големината на производот е соодветна за вашето домашно милениче пред купувањето. Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на производот. Благодарам! Ако имате какви било прашања или проблеми, слободно контактирајте не и ние ќе се потрудиме да ги решиме за 24 часа.Ви благодариме за купувањето и поддршката!.

Карактеристики

Производи во категоријата