.

.

Торба за складирање на облека од емеливор подложена на ватенка - Организатори на главата на елени со голем капацитет торба со патенти за складирање на патокари за д

Торба за складирање на облека од емеливор подложена на ватенка - Организатори на главата на елени со голем капацитет торба со

DEN 303.68

Износ
Залиха

Страничниот цвест транспарентен ПВЦ може да се постави со ознаки за картички за лесно складирање. Овие торби за складирање на облека им помагаат на луѓето мудро да го користат своето време. Ги штити зачуваните статии од влага и прашина, а склопот на дизајнот му овозможува лесно да се чува кога не е во употреба. Погодно за зимски јоргани, утешител, лист за перници, облека за кукли, капа, играчки, душек, украс, џемпер, итн. Искрено се надеваме дека имате среќен шопинг во нашата продавница. Совети за перење препорачуваат само избришете, не користете абразивна чистачка. Не користете ја машината за перење за да ја исчистите торбата, може да биде оштетена водоотпорна обвивка. Тоа е добар избор за заштеда на простор во вашата соба. Тоа е добар избор за заштеда на простор во вашата соба. 【Силна јачина на лежиште】-опремена со засилени рачки и двонасочен траен патент, а капацитетот за носење на оптоварување е двојно зголемен без ризик од фрактура. Што може да направи нашата торба за складирање на облека за елени за вас? ☀ Големиот капацитет - Заштедете простор во вашата соба ☀ Искрено и издржлив - Направете ги складиштата чисти и уредни! ☀ Страна цвест Транспарентна ПВЦ - Лесно класификација и пребарување ☀ Прекрасно печатење на модели - одлична и практична структура на подароци Достапна големина : 27,6 x 19,7 x 11 инчи / 70 x 50 x 28 см материјал : најлон (100% полиестерско влакно) Вклучуваат : Засилени рачки / Двонасочен траен патент / транспарентен ПВЦ Како можете да ја користите оваа торба како? Можете да ги користите складиштата за складирање на зимски јоргани, тенки јоргани, перници, облека, ќебиња, лист за перници, играчки, итн. 【Гаранција】- Секое од нашето складирање е строго проверено. 【Гаранција】- Секое од нашето складирање е строго проверено. 【Повеќенаменски】- Овие торби за складирање се идеални за плакарот или кулоак соба, а таа е погодна за спална соба, просторија за колеџ во колеџ, употреба на таванот и подрумот.

Карактеристики

Производи во категоријата