.

.

C.C 2 уво ​​Пом Пом кабел плете мека манжетна манжетна со шапки за гравчиња

C.C 2 уво ​​Пом Пом кабел плете мека манжетна манжетна со шапки за гравчиња

DEN 239.84

Износ
Залиха

100% мек акрилик. Манжетна со 2 помс. Одлично за какви било активности на отворено; Скијање, сноубординг, кампување. Увезени. Детал 1 : Обработен мек кабелски плетен детали 2 : Детали за ПОМ 3 : Автентично печатење на лого на C.C на детали од велур 4 : Ребрестиот облик плетен директно Одрекување во боја : Поради ограничувања на монитори и хардвер, боите на екранот можеби не се тотално репродукција на вистинскиот производ.

Карактеристики

Производи во категоријата