.

.

OEM C&K 7415L1PD9AV2BE, прекинувачот за менувач на мама на мама DP3T тркалезна лост компјутер пинови 20VAC 20VDC 0,4VA компјутерски монтирање со заграда Медицински рефус

OEM C&K 7415L1PD9AV2BE, прекинувачот за менувач на мама на мама DP3T тркалезна лост компјутер пинови 20VAC 20VDC 0,4VA компјутерски

DEN 699.20

Износ
Залиха

ЕУ РОХС : Не е во согласност со ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен воен стандард : MIL-DTL-38999 Воен стандард Серија : Серија III Тип : Кружен пол : PL Монтирање : Кабелска монтажа на тело Ориентација : Права поларизација : Голем број пристаништа : голем број пристаништа : голем број пристаништа : голем број пристаништа : 1 Број на контакти : 2 Број на терминали : 2 Контакт Пол : СКТ Метод на прекинување : Големина на обвивката на обвивката / Аранжман за вметнување : 11-2 Големина на жицата (AWG) : 16-20 Помалку контакт : Да Материјал за контакт : Контакт со контакт со легура : Злато Материјал за школка : Композитна обвивка од школка : Кадмиум Боја на куќиште : Максимален рејтинг на максимална струја (А) : 13 Максимален рејтинг на напон : 850 VDC | 600 VAC Минимална работна температура (° C) : -65 Максимална оперативна температура (° C) : 175 отпорност на изолација отпорност на изолација на изолација на отпорност на изолација Мом) : 5000 Стил на парење : Циклус на навој со парење (циклуси) : 1500 дијаметар на производот (мм) : 25 Должина на производот (мм) : 31.

Карактеристики

Производи во категоријата