.

.

Loveубовта ја освојува Омраза ® капа

Loveубовта ја освојува Омраза ® капа

DEN 2.67

Износ
Залиха

100% ензим измиен памук. Направено во САД. Само миење на рацете. 100% ензим измиен памук за да се направи капачето да изгледа. Пред-кривиран визир. Комплетна круна на вртење. Една големина најмногу одговара. Карактеристики Loveубовта освојува омраза извезена лепенка. Loveубовта освојува омраза е регистрирана трговска марка на кампањата за човекови права. Секоја набавка ја поддржува борбата на HRC за лезбејски, геј, бисексуални, трансродови и квир (LGBTQ+) еднакви права. Направете изјава во стил и утеха со Capубовта ја освојува капачето на омраза. Оваа капа за бејзбол има претходно искривен визир со целосна круна и е 100% ензим измиен памук за да му даде на капачето на „истрошениот“ изглед.

Карактеристики

Производи во категоријата