.

.

Ретро телефонски телефон, број за чување на лична карта за фиксна фиксна фиксна фиксна фиксна фиксна фиксна фиксна линија, без избор на батерија по избор

Ретро телефонски телефон, број за чување на лична карта за фиксна фиксна фиксна фиксна фиксна фиксна фиксна фиксна линија, без

DEN 706.08

Износ
Залиха

★ [Мало и удобно] може да се постави на работната површина, лесен за употреба, заштеда на простор, канцелариска машина, домашен хотел. ★ [Функција] Прилагодете ја јачината на звукот, три групи на алармни функции, лична карта на повик, функција без раце, функција за преработка, брзо складирање. ★ [Квалитетно слушање] со висок квалитет на слушалките, добра тежина и чувство, користете материјали со висок квалитет за да создадете слушалки, не само што се чувствувате добро, туку и ги задоволуваат потребите на вашиот сјај. ★ [АБС пластична жица] е направена од ABS жица. Се разликува од обичната пластична жица. Има добар сјај и нема да се скрши или обезцвете. Може да се протега на 3 метри. ★ [Применливо за] Мобилниот телефон е опремен со големо вградено копче, што е многу погодно за постари баби и дедовци или пријатели со посебни потреби или loversубовници. Големината на копчето е исто така лесна за бирање и видливост. Product parameters : Mobile phone category : digital dial phone Function : plug in the phone line, fast dial Dimensions : 220 mm long, 170 mm wide, 40 mm thick Placement : on the table Scope : living room bedroom, wedding gifts, birthday gifts, Канцеларија, хотелска белешка : * Време на испорака 10-25 дена * Доколку не сте ја добиле вашата нарачка по 30 дена, ве молиме контактирајте не. *Поради различните бои на светлата, луѓето имаат различно разбирање на боите, може да има некои бои, но ве молиме изберете внимателно во разумен опсег. 1. Ние целосно ги поддржуваме нашите производи. Ако не сте задоволни од која било причина, ве молиме известете ни! Среќни сме што вративте целосна наплата или можеме да ви го испратиме. 2. Кликнете на "Додај во копчето за количка" за да купите сега, нема да бидете разочарани! 3. Добредојдовте во нашата продавница! Нашата продавница има многу стилови и можете да одите во продавница за да пребарувате.

Карактеристики

Производи во категоријата