.

.

РЕБОЛЕР ЗАБЕЛЕШКИ РАБОТНИ РАБОТНИ РИНСКИ РАБОТНИ РАБОТНИ ПЕРФОРОИРАНИ ДЕКСОФЕРНИ РИНГИ ДЕЛЕНТИ НА ПРОДАВНИЦИ [За декорација на звучникот за поправка или DIY] - 12 ин?

РЕБОЛЕР ЗАБЕЛЕШКИ РАБОТНИ РАБОТНИ РИНСКИ РАБОТНИ РАБОТНИ ПЕРФОРОИРАНИ ДЕКСОФЕРНИ РИНГИ ДЕЛЕНТИ НА ПРОДАВНИЦИ [За декорација

DEN 0.33

Износ
Залиха

1- [Добра карактеристика] : Овој сабвуфер Grommet е алтернатива на перфорирани опкружувачки звучни прстени на субвуферот, што ви овозможува да уживате во поправка на звучникот или DIY. 2- [големина] : материјал : пена; Боја : црна; Надворешен дијаметар : 290мм; Конвексен надворешен дијаметар : 270мм; Конвекс во дијаметар : 232мм; Внатре во дијаметар : 215мм; Содржина на пакет : 4 x рабови од пена. 3- [Широка апликација] : Опкружувачкиот прстен на звучникот на пената главно се користи за поправка на звучникот или DIY, тоа е најдобриот додаток за поправка на домашен аудио и DIY. Широко користени во домашниот аудио, аудио трговски центар, аудио на отворено и преносни мали звучници. 4- [Материјал] : Овој прстен на работ на звучникот е изработен од гума, што е флексибилен и издржлив за долг животен век. 5- [Совети] : Ве молиме, потврдете ја точната големина пред да нарачате. 1- [Добра карактеристика] : Овој сабвуфер Grommet е алтернатива на перфорирани опкружувачки звучни прстени на субвуферот, што ви овозможува да уживате во поправка на звучникот или DIY. 2- [големина] : материјал : пена; Боја : црна; Надворешен дијаметар : 290мм; Конвексен надворешен дијаметар : 270мм; Конвекс во дијаметар : 232мм; Внатре во дијаметар : 215мм; Содржина на пакет : 4 x рабови од пена. 3- [Широка апликација] : Опкружувачкиот прстен на звучникот на пената главно се користи за поправка на звучникот или DIY, тоа е најдобриот додаток за поправка на домашен аудио и DIY. Широко користени во домашниот аудио, аудио трговски центар, аудио на отворено и преносни мали звучници. 4- [Материјал] : Овој прстен на работ на звучникот е изработен од гума, што е флексибилен и издржлив за долг животен век. 5- [Совети] : Ве молиме, потврдете ја точната големина пред да нарачате. За производот : Објективниот прстен на звучникот на пената главно се користи за поправка на звучникот или DIY, тоа е најдобриот додаток за поправка на домашен аудио и DIY. Широко се користи во домашно аудио, аудио трговски центар, аудио на отворено и преносен избор на мали звучници за вас : • Овој прстен на работ на звучникот е изработен од гума, што е флексибилен и издржлив за долг животен век Перфорирани звучни прстени со опкружувачки звучни субвуфери, овозможувајќи ви да уживате во поправка на звучникот или диспекцификација : Материјал : Foam Color : Black Outside Дијаметар : 290 MMConvex Надворешен дијаметар : 270 MMConvex Внатрешен дијаметар : 232 Minside Дијаметар : 215мм пакет Содржина : 4 x FOAM EDGESEASEASEASESESESESESESE : После отстранување на стариот гумен прстен, Исчистете го преостанатиот лепак на работ на аудио прстенот, а потоа нанесете го лепилото и инсталирајте го новиот опкружувачки прстен за да го поправите. Напишете ја : Ве молиме, ве молам, потврдете ја точната големина пред да нарачате.

Карактеристики

Производи во категоријата