.

.

Обакнати за складирање на кревет , решетката за чевли, кабинет за мала спална соба, кабинет за чевли, заштеда на простор, дневна соба, коридор, спална соба, кабинет з

Обакнати за складирање на кревет , решетката за чевли, кабинет за мала спална соба, кабинет за чевли, заштеда на простор, дневна

DEN 580.80

Износ
Залиха

☀ 【Отклучете ја својата разноврсност】 Прикажи го кабинетот во дневната соба, кабинетот за вклучена табла за во трпезаријата или кујната, кабинетот за чевли на влезниот начин, библиотеката во канцеларијата или кабинетот за бања за алишта, дури може да се користи како a a Центар за забава. Што и да одлучите да направите, овој кабинет за складирање е привлечен во вашата соба. -Површи за вашиот дом. -Малти Дизајн на фиоки го олеснува складирањето на големи капацитети. -Покорен транспарентен простор. ☀ 【Успешно собрание】 Не грижете се за собранието и ви даваме илустрирани упатства и потребни заедно со пакетот, јасно и брзо го соберете овој кабинет за вклучена. ☀ 【Отклучете ја својата разноврсност】 Прикажи го кабинетот во дневната соба, кабинетот за вклучена табла за во трпезаријата или кујната, кабинетот за чевли на влезниот начин, библиотеката во канцеларијата или кабинетот за бања за алишта, дури може да се користи како a a Центар за забава. Што и да одлучите да направите, овој кабинет за складирање е привлечен во вашата соба. -Површи за вашиот дом. -Малти Дизајн на фиоки го олеснува складирањето на големи капацитети. -Покорен транспарентен простор. ☀ 【Успешно собрание】 Не грижете се за собранието и ви даваме илустрирани упатства и потребни заедно со пакетот, јасно и брзо го соберете овој кабинет за вклучена. Големина : 150cm * 75cm * 45cmstyle : едно парче.

Карактеристики

Производи во категоријата