.

.

Чист албум со акрилни фото, албум со стоечки флип, календарски стил мини фото рамка за приказ на десктоп со вертикален штанд

Чист албум со акрилни фото, албум со стоечки флип, календарски стил мини фото рамка за приказ на десктоп со вертикален штанд

DEN 208.00

Износ
Залиха

Многу стилски и удобен. Мала тежина, но стабилна и издржлива. ▶ Голем капацитет - Оваа исклучителна рамка е многу погодна за прикажување на скапоцени моменти во животот. ▶ Идеален подарок- Може да се користи како нормален фото албум и вертикална календарска рамка. Лесен, но стабилен и издржлив, може да се користи како календар и албум за фотографии. Тоа е одличен подарок за свадби, ангажмани, дипломирања, родендени, фестивали и други прилики во партијата. Запомнете дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот / итн. Ние ќе одговориме и ќе ви понудиме најдобра услуга. Може лесно да се инсталира на бања табелата без никакви алатки, што помага да се прилагодат различни искуства за масажа. Мала тежина, но стабилна и издржлива. КОМПАРИЈАТА може да се врати назад за да се смени содржината. Можете да го обележите празниот простор. Ве молиме, оставете ни порака ако имате какви било прашања. Многу е погодно да се фотографираат во и надвор. Свртете ја која било фотографија, цртање или портрет во уметничко дело. Униформниот дел е мазен и цврст. Многу стилски и удобен. Униформниот дел е мазен и цврст., Ќе има некои мали разлики во бојата на сликите и вистинските артикли. Можете да го обележите празниот простор. Стилски и директен начин да ги репродуцирате вашите добри времиња. Стандардниот 3-инчен модел може да има 68 фотографии, додека моделот 5-инчен може да има 34 фотографии на внатрешната страница. Производ Атрибут : Материјал : Acry Clype : Албум : Транспаренти Се : 3 инчи, 5 инчи заминети за давање на подароци : Јуниори, парови, парови, колеги, пријатели, деца, Деца, соученици, совпаѓаат фестивали : Божиќ , Денот на вineубените, пролетниот фестивал, детскиот денешен за прилики за давање подароци : свадби, родендени, патеки за патувања, дипломирања, собири на забави, посети и потсетник за сочувство : 1. ▶ Стил на календар на таблети - Календарскиот дизајн на албумот може да застане стабилно на работната површина, овозможувајќи ви да превртите лесно да ја промените сликата. Стандардниот 3-инчен модел може да има 68 фотографии, додека моделот 5-инчен може да има 34 фотографии на внатрешната страница. Лесен, но стабилен и издржлив, може да се користи како календар и албум за фотографии. Тоа е одличен подарок за свадби, ангажмани, дипломирања, родендени, фестивали и други прилики во партијата.▶ Висококвалитетен материјал - Транспарентниот албум е изработен од акрилик за да ги заштити вашите фотографии и картички од прашина. ▶ Идеален подарок- Може да се користи како нормален фото албум и вертикална календарска рамка. КОМПАРИЈАТА може да се врати назад за да се смени содржината. ▶ Стил на календар на таблети - Календарскиот дизајн на албумот може да застане стабилно на работната површина, овозможувајќи ви да превртите лесно да ја промените сликата.

Карактеристики

Производи во категоријата