.

.

Мачка Вила Мачка Куќа Мачка кафез Мачка Вила Мала Со тоалет Една Двокатна куќа за мачки Куќа за мачки Домаќинство Затворено Домашно милениче Маче Голема Дрвена Куќ

Мачка Вила Мачка Куќа Мачка кафез Мачка Вила Мала Со тоалет Една Двокатна куќа за мачки Куќа за мачки Домаќинство Затворено

DEN 504.00

Износ
Залиха

Материјалот на вилата за мачки е безбеден, нетоксичен и без мирис, а просторот е голем. Трикатна дуплекс структура, првиот кат е кутија за отпадоци за мачки, вториот кат е мешана површина за јадење и одмор, а третиот кат е голема спална соба во која може да се сместат 1 возрасна мачка за одмор. Горната површина за складирање од 60*60 СМ може да се користи како страничен ормар, а дневните потреби на мачката, зелените растенија и малите украси може да се постават. Има околу 4 СМ вентилациони дупки од двете страни за да се обезбеди циркулација на воздухот во куќата за мачки. Производот е ригорозно тестиран и нема да се деформира или свитка откако ќе носи одредена тежина или ќе стои одреден временски период. Многу погоден за мачките да живеат, да се одморат и да си играат до содржината на нивното срцевопис И Спецификации На производот Име : вила за мачки, кабинет за мачки, куќа за мачки : како што е прикажано навестување : 1. Ве молиме проверете ја бојата и големината пред да купите.2. Фотографиите на производите не вклучуваат други производи освен производи.3. Ве молиме имајте предвид дека може да има мала разлика во бојата поради различни монитори, ве молам простете ми.4. Горенаведените податоци се само за повикување, големината се мери рачно, грешката е 1-3 см, ве молиме дозволете, ви благодарам.5. Ако најдете било каков проблем со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте не преку е-пошта, ние ќе го решиме проблемот што е можно поскоро.6. Добредојдовте да споделите и повратни информации, за да ви обезбедиме подобри услуги и производи.7. Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница, кликнете за да влезете во нашата продавница, ќе има многу производи за ваша референца.8. Ве молиме купете ја кутијата за отпадоци за мачки сами, оваа продавница не ја обезбедува!.

Карактеристики

Производи во категоријата