.

.

КАКАМАЈ Голема Корпа За Ќебе Од Памучно Јаже, Ткаена Пречка За Перење Бебиња, Корпа За Ќебе За Расадник, Перење, Дневна Соба, Перници, Играчки Со Точки (Сива)

КАКАМАЈ Голема Корпа За Ќебе Од Памучно Јаже, Ткаена Пречка За Перење Бебиња, Корпа За Ќебе За Расадник, Перење, Дневна Соба,

DEN 2.33

Износ
Залиха

100% ПРИРОДНО РАЧНО изработено : 100% памучно јаже,мек материјал без никакви хемикалии ткаена корпа. Нема пластика. Нема груби хемикалии. Нашата корпа е мека и безбедна за деца и домашни миленици.нашите корпи со јаже се супер издржливи и добро ја држат својата форма. може да се мијат рачно / сушат на воздух или да се стават во машината за перење / сушење на деликатно. Е-пошта : 20 " x20 "x13", што е совршена корпа за складирање во дневната соба за ќебиња, фрлајте перници, утешител или перници,ќебиња, пелени за бебиња или играчки. Користете за организација за складирање играчки, кошница за играчки, корпа за фрлање, корпа за перење итн. за да го одржите вашиот простор за живеење уреден и уреден!. Е-ПОШТА : Декоративната Корпа е нова стилска алтернатива за сите ваши потреби за складирање и совршено се вклопува со секаков Вид Домашен Декор. ништо нема да лежи наоколу кога ќе ги имате нашите ткаени корпи во вашиот дом. Дизајнирана во суптилни бои, оваа кошница за организатори на расадници е премногу убава за да се чува внатре. Е-ПОШТА : мека и цврста корпа,без гребнатини од судир, совршена за сместување на бебешка облека и други играчки во расадник. Одлична корпа за складирање алишта која ќе трае со години континуирана употреба. Јажето нема да се раздели, да се распадне или да се распадне. Ние користиме материјали и конструкција од највисок степен. Можете да ја почувствувате и видите импресивната разлика во моментот кога ќе ја добиете. Е-пошта : корпата доаѓа преклопена. Ќе се врати во најдобра форма ако го наполни со крпи или ќебиња. Брзо отстранување на наборите со пеглање. Перење : Миење Раце или машинско перење. Кога се мие со машина, подобро ставете го во вреќа за перење. Сувиот воздух е подобар или може да се суши на деликатен циклус. заштитете ГИ ВАШИТЕ МАСИ И РАБОТНИ ПОВРШИНИ quer вреднуваниот сет вклучува 3 тривети, Поголеми (7 инчи) и подебели (8 мм),дебели жешки столбови отпорни На топлина За Повеќекратна употреба, ефикасно ја штитат површината на бројачот на масата од гребење, особено дрвената трпезариска маса ја држи масата подалеку од топлина и дамки. што е совршено за повеќето топли садови, топли тави и чинии што ги користите за готвење и печење секој ден. 100% ПРИРОДНО РАЧНО изработено : 100% памучно јаже,мек материјал без никакви хемикалии ткаена корпа. Нема пластика. Нема груби хемикалии. Нашата корпа е мека и безбедна за деца и домашни миленици.нашите корпи со јаже се супер издржливи и добро ја држат својата форма. може да се мијат рачно / сушат на воздух или да се стават во машината за перење / сушење на деликатно.

Карактеристики

Производи во категоријата