.

.

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Видеокон V1550 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Видеокон V1550 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 1.33

Износ
Залиха

●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Прилагодени 3 Опции За Светла Боја-Топло Бело Светло. Ова е вашето идеално светло за прстен за пренос во живо, фотографија, селфи, снимање видео На Јутјуб и така натаму. И тој е прилагодлив, може да се прилагоди на повеќето мобилни телефони, се додека големината на екранот на телефонот не надминува 7 инчи. [Држач за телефон И Држач За Светло] Секое Светло За Прстен Тек Стиз има држач за телефон од 360 степени и статив што може да се повлече кој без напор ви помага да снимите различни нивоа на осветленост и агли на осветлување! Држачот за телефон е погоден за подлога и повеќето паметни телефони.●Целосно Движење Од 360 Степени со Прилагодлив Тип Клип - Обезбедете повеќе избори за вас. [Универзален Држач За Телефон] Користејќи го ротирачкиот дизајн 2-во-1 360, го комбинира држачот за вратот на металниот мобилен телефон и држачот за прстенести светла, поддршка за прицврстување на телефонот во вертикална или хоризонтална, искористете го максимумот од овој круг светлина. [Цврст Држач за статив 360] Надграден не телескопски статив изработен од висококвалитетен алуминиум, најдобро користен на биро може да се прилагоди од 1 инч до 7,25 инчи, видете слики.●Преносот во живо во целосни 3 режими на бои и прилагодувањето на осветленоста на 10 обезбедуваат најдобро осветлување за вашиот пренос во живо. [Далечински Управувач и USB Напојуван] доаѓа со bluetooth далечински управувач, компатибилен е со IPHONE IOS и Android. Поврзан преку Bluetooth и можете да фотографирате/видеа без да го допирате вашиот мобилен телефон на 10 метри/ 32 стапки. Исто така, може да работи како столна ламба поради тоа што е опремена со мини статив штанд. USB-портите може да се користат со повеќе уреди, како што се поврзување НА USB-полнач, мобилен , компјутерски домаќин и лаптоп.●Контролата на копчето 4 ви овозможува да го вклучите/вклучите светлото НА LED прстенот, да го промените режимот на осветлување и лесно да ја прилагодите осветленоста по ваш вкус. Можете лесно да го заклучите на вашата погодна висина.●Зашрафете го држачот на телефонот на светлото на прстенот.●Максимум 120 Надградени LED Светилки-Снабдување над 35% подолг работен век од другите.●Шминката од нашата прстенеста светлина дава подобро осветлување за вашата шминка и прави да изгледате попривлечно.●ИНСТРУКЦИИ : ●Ставете ја основата на маса, биро или која било рамна површина.

Карактеристики

Производи во категоријата