.

.

Yiiin M5 Serrated Flange Hex Lock Nurts, 304 ореви за заклучување од не'рѓосувачки челик, целосна нишка, светла завршница, пакет од 75

Yiiin M5 Serrated Flange Hex Lock Nurts, 304 ореви за заклучување од не'рѓосувачки челик, целосна нишка, светла завршница, пакет

DEN 95.84

Износ
Залиха

Пакетот вклучува 75 парчиња M5 не'рѓосувачки челик засилени прирабници со хексадецимални ореви. Тие се изработени од 304 не'рѓосувачки челик за да помогнат во спречувањето на корозијата и да се зголеми издржливоста. Тие се добра замена за хексадецимални ореви и мијалници за анти-вибрации. Големината на низата е стандардна, така што тие лесно се лизгаат. Клучот се вклопува безбедно без да се заокружи. Големина на низата : M5; Тема на темата : 0,8мм. Материјал : 304 Големина на не'рѓосувачки челик : пакет M5 Вклучува : 75 ореви на прирабници Овие ореви имаат вградени мијалници за заклучување за да ги задржат тесни и тесни.

Карактеристики

Производи во категоријата