.

.

Педесетгодишни ПРОИЗВОДИ TASSEN Порцелан Јајце Чаша Сет Бр. 2, О, ве Молиме &засилувач; Вкусна Лице Издание, Бела

Педесетгодишни ПРОИЗВОДИ TASSEN Порцелан Јајце Чаша Сет Бр. 2, О, ве Молиме &засилувач; Вкусна Лице Издание, Бела

DEN 399.84

Износ
Залиха

Вистински тврд порцелан, квалитет на хотелот. Подножје, емајлиран горен раб. Машина за миење садови и микробранова печка-безбедно. 100% Произведено Во Германија. Испорачано во исклучиво дизајнирана кутија за подароци. Сите ПЕДЕСЕТГОДИШНИ ПРОИЗВОДИ порцелански производи се произведуваат Во Германија според упатствата за животна средина. Купувањето на едно од нашите емотивни порцелански парчиња значи купување уникатен квалитетен производ во кој вие и вашите најблиски ќе уживате во годините што доаѓаат. НА ПЕДЕСЕТГОДИШНА ВОЗРАСТ, ние веруваме во славење на секој момент. Нашите емотивни порцелански производи носат насмевки на масата и додаваат искра во секојдневните ситуации. Секој од нашите производи се испраќа во ексклузивен картон за подароци како совршен подарок за свадби, загревање на куќата и се друго што вреди да се слави во животот. И тие блескаат кога организирате забави или се собирате со пријателите за да ги споделите добрите времиња.

Карактеристики

Производи во категоријата