.

.

Homakover 12 Пакет Компактен Клип-На Држачот За Клучеви Во 12 Бои, Ракави За Мелем За Усни Со Клип, Одговара На Повеќето Стандардни Мелеми За Усни, Цврсто Плетен Еластичен ?

Homakover 12 Пакет Компактен Клип-На Држачот За Клучеви Во 12 Бои, Ракави За Мелем За Усни Со Клип, Одговара На Повеќето Стандардни

DEN 3.00

Износ
Залиха

Затворање на бравата. ПРИВЕЗОК ЗА ДРЖАЧ ЗА СТАПЧИЊА : оваа торбичка за ракави за кармин е изработена од еластична ткаенина, која може да се користи за стапчиња со различни големини. Овој џеб на ракавот е составен од држач за ткаенина и пастична Брава за Закачување. Големината е компактна (држач за стапчиња за јадење : 1 инч х 1ин), лесна за носење и складирање, надворешна суспензија, лесна за пристап и употреба. ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : погоден за козметика со мала големина (мелем за усни, кармин, сјај за усни, мини парфем итн.), патувајте додатоци на отворено (запалки, ножеви за алат итн.), побарајте алатки за помош, материјали за прва помош итн. Работата одлично го држи стапот за поглавје не паѓа. Куки за ранец или вашите фармерки. Прикачете ги на вашата чанта, клучеви, ранец, торба за пелени, кука за шкафче, кутија за ручек, торба за шминка, торба за носење, торба за вежбање, чанта и каде и да сте на дофат. СОВРШЕНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК-живописни бои, додавајќи повеќе карактер и привлечна боја на вашата чанта или торба, толку одлично е да ги споделите со членовите на семејството и пријателите, одлично за деца, училишни момчиња и девојчиња!. ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН - со отворениот врв и дното на држачот, нема да мора да го вадите стапот само за да го користите. Само отстранете го капачето и извртувајте го дното за да го исфрлите производот!. ОДРЖУВАЊЕТО НА УСНИТЕ НАВЛАЖНЕТИ Е ЗАДОЛЖИТЕЛНО! Мелемот за усни е суштински живот. Студеното време и сувиот воздух можат да направат број на вашите усни, а испуканите усни цицаат! Чувајте ги вашите бакнувачи навлажнети и се чувствувате одлично со нашиот држач за мелем за прицврстување. Невозможно е да се остави зад себе или да се игнорира.

Карактеристики

Производи во категоријата