.

.

КУТИЈА Сад Брановидни Картонски Пошти, 13 х 10 х 3 Инчи, Брановидни Кутии За Испорака, Средно Кафеави Крафт-Поштенски Кутии

КУТИЈА Сад Брановидни Картонски Пошти, 13 х 10 х 3 Инчи, Брановидни Кутии За Испорака, Средно Кафеави Крафт-Поштенски Кутии

DEN 1152.00

Износ
Залиха

Одлично за испорака на платна или уметнички дела. Јазичињата цврсто се вклопуваат во картоните за безбедно затворање. Едноделни кутии се преклопуваат заедно за неколку секунди. Не е потребна лента, лепак или спојници. Литературните поштари се совршена големина за испраќање и складирање документи. Економичен 200#/3-32-Б флејта крафт брановидни изградба, ги намалува трошоците за испраќање. Совршен избор за безбедно испраќање пошта или испраќање печатени предмети, деловни форми, врзива, каталози, стационарни и списанија без трошок на сопствен картон.

Карактеристики

Производи во категоријата