.

.

Макарт 10 парчиња Дупчалки За Нокти Поставени Со Рачна Рачка За Дупчалка За Нокти За Машински Пакет Up200

Макарт 10 парчиња Дупчалки За Нокти Поставени Со Рачна Рачка За Дупчалка За Нокти За Машински Пакет Up200

DEN 2.67

Износ
Залиха

Комплет Дупчалки за Нокти од волфрам Карбид : Дојдете со 2 фини битови за буре, 2 груби цевки, 2 безбедносни битови, 2 мали конусни битови, 2 ДУПЧАЛКИ ЗА УНЦ, сите изработени од карбид, најтешкиот материјал до дијамантите, доволно цврст за да се отстрани тврдиот гел нокт, создавајќи помалку прашина со мало триење и топлина. Ја штити кожата од оштетување поради супериорна изработка и добро тестиран дизајн. Купа УП200 Рачна Вежба За Нокти : оваа вежба за нокти е специјално дизајнирана за машината ЗА дупчење нокти КУПА УП200, погодна само За Јапонски машини ЗА дупчење нокти УП200, другите машини за нокти не се компатибилни со оваа рачка. Сет за професионални Дупчалки За Нокти : комплетот за дупчалки за нокти доаѓа со дупчалки од волфрам карбид 10 парчиња со различни големини, нов комплет за нокти за преобликување, полирање, измазнување, мелење, острење, резба гел нокти или акрилни нокти лесно и брзо. Одлични алатки за нокти за секој професионален маникир или почетник во уметноста на ноктите. Моќни Перформанси : рачката за вежба за нокти може да се контролира со променлива брзина со мали вибрации, а максималната брзина е 30.000 ВРТЕЖИ во МИНУТА. Потребно е само помалку енергија за извршување на нормален маникир или педикир, дури и при најмала брзина. Комплетни И Муфти Функции Дупчалки : Тотално 10 ПАРЧИЊА различни дупчалки за нокти, кои одговараат на повеќето машини за дупчење нокти кои користат битови од 3/32 инчи, издржливи за долготрајна употреба. Овие парчиња може да се користат за полирање на површината на ноктите или дури и за навлегување во тесни области како што се страничните ѕидови и кутикулите дел. Професионални Дупчалки за Акрилни Нокти : комплетот за дупчалки за нокти доаѓа со 10 парчиња дупчалки со различни големини за секој гел за нокти уметничко дело како преобликување, полирање, измазнување, мелење, острење, резба гел за нокти или акрилни нокти, професионална вежба за нокти за да ги задоволи сите потреби за отстранување на кутикулите, обликување или отстранување на гел-уметнички нокти.

Карактеристики

Производи во категоријата