.

.

Кербл Куќа За Мачки Ложа, 77 х 50 х 73 см

Кербл Куќа За Мачки Ложа, 77 х 50 х 73 см

DEN 3622.08

Износ
Залиха

Место за одмор. Две приказни. Мери 77 см должина за 50 см ширина за 73 см висина. Испорачано на парчиња за самостојно склопување. Вклучува упатства за склопување. Опис На производот Мачка Куќа ложа времето доказ битумен покрив. Замавнете ја вратата со проѕирен размавта за да го заштитите вашето домашно милениче од елементите, (Димензии 18 х 16 см). Застаклени со заштитна дрвена боја. Испорачано на парчиња за самостојно склопување. Вклучува упатства за склопување, лесни за монтирање. Комплетот Содржи : Секоја нарачка доаѓа со 1 х Кербл Куќа За Мачки, 77 См Должина х 50 См Ширина х 73 См Висина.

Карактеристики

Производи во категоријата