.

.

ЕКСЦЕРТ Обетка Организатор Кутија 3 парчиња Накит Кутија Пластични накит кутии&засилувач; организатори накит организатор Мали Накит Кутија Организатор 10гридс Кон

ЕКСЦЕРТ Обетка Организатор Кутија 3 парчиња Накит Кутија Пластични накит кутии&засилувач; организатори накит организатор Мали

DEN 1.67

Износ
Залиха

Пластика. Случај На Организатор На мушка : Помогнете да ги организирате и одржувате вашите клупи чисти. Случај За Кутија со Кристал : ќе Ви биде толку погодно ако имате многу накит. Контејнери : Елегантен дизајн одговара на секој декор на собата. Кристални Контејнери за Нокти : Цврста структура, не е лесна за, лесна и пренослива. Уметничка Корпа Празно Поделено Складирање Решетки : Совршена кутија за складирање дома за накит, монистра и обетки. Список на пакети 18 х Карактеристики На Кутијата За Накит-Боја : Како Што Е Прикажано-Материјал : Пластика-Големина : 13, 00Х7, 00Х2, 30см/ 5, 11х2, 75Х0, 90во-Помогнете да ги организирате и одржувате вашите клупи чисти. - Цврста структура, не е лесна за, лесна и пренослива.- Совршена кутија за складирање дома за накит, монистра и обетки.- Транспарентен дизајн на стајлинг, совршен за декор на работната површина.- Погоден за дневна соба, спална соба, хотел, канцеларија, направете ги вашите простории за живеење поконцизни. Опис На стоката Нашиот производ е кутија за скапоцени камења, не за обетки, туку е одлична и за чување прстени, обетки, врски со манжетни, синџири, брошеви и друг производ за накит. Совршен подарок за женско семејство или пријател.

Карактеристики

Производи во категоријата