.

.

SOAR NHL Безжичен Полнач И Десктоп Организатор

SOAR NHL Безжичен Полнач И Десктоп Организатор

DEN 2.00

Износ
Залиха

Наполнете безжично/ 10 вати-престанете да се грижите за изгубени, скршени или исклучени кабли со безжично полнење! Едноставно ставете го телефонот на пристаништето и вклучете го напојувањето. Чи Компатибилен-работи со сите уреди со можност за безжично полнење. Наполнете го телефонот и организирајте ја работната површина - доволно голема за да држи пенкала, моливи, ножеви, ножици, очила итн. Официјално лиценциран нхл производ-одличен подарок за крајниот вентилатор! Ставете го на вашето биро или во вашата канцеларија и поддржете го вашиот тим За Победа!. Пријателски случај-го полни телефонот преку куќиштето/ (вклучува Микро УСБ-Кабел-Компатибилен со сите УСБ-полначи).

Карактеристики

Производи во категоријата