.

.

Скокање Пајак Комплет, Скокање Пајакот Живеалиште Со Капка Клешти Акрилик Рептил Одгледување Кутија За Тарантула Скорпија Прашка Изоподи Безрбетници Инсекти Бог?

Скокање Пајак Комплет, Скокање Пајакот Живеалиште Со Капка Клешти Акрилик Рептил Одгледување Кутија За Тарантула Скорпија Прашка

DEN 2.33

Износ
Залиха

ПАКЕТ : Вклучувајќи 1 еез мала кутија за пајаци со 1 еез симулирана трева и 1 еез лебдено дрво (Лебденото Дрво е залепено на тревата со лепак за топло топење и може да падне. Може да се фиксира со загревање на топол лепак со запалка неколку секунди и потоа лепење). ГОЛЕМИНА : Околу 2,36 "Л х 2,36" В х 2,36 " Ч, ве молиме потврдете ја големината пред купувањето. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен акрилен материјал, цврст и издржлив. ДИЗАЈН : Бројни дупки за вентилација се дистрибуираат околу кутијата, тие обезбедуваат свеж воздух на вашите миленици. АПЛИКАЦИЈА : Погоден За пајаци, тарантули, скорпии, штурци, полжави, богомолка и други мали инсекти од влекачи. Скокање Пајак Комплет, Скокање Пајакот Живеалиште Со Капка Клешти Акрилик Рептил Одгледување Кутија За Тарантула Скорпија Прашка Изоподи Безрбетници Инсекти Богомолка Змија Геко.

Карактеристики

Производи во категоријата