.

.

Правоаголна Корпа За Складирање Лето Овошје Лубеница Лимон Платно Ткаенина Со Рачки-Кутија За Играчки/Складирање Играчки/Организатор На Играчки За Организирање П

Правоаголна Корпа За Складирање Лето Овошје Лубеница Лимон Платно Ткаенина Со Рачки-Кутија За Играчки/Складирање Играчки/Организатор

DEN 303.84

Износ
Залиха

Големина : 15 "L_ 11" W_ 9,5 " H инчи.Практична големина со капацитет на многу предмети.Избравме Висококвалитетна Ткаенина Од Платно. Безбеден е, Отпорен на Абење, Издржлив, Долготраен. Водоотпорен слој внатрешен, кој за постигнување на ефектот на отпорен на влага. Повеќекратна Употреба : можете да користите Правоаголна Корпа за Складирање за да соберете играчки, кукли и книги со приказни за вашите деца; можете да го користите како пречка за да ја ставите облеката, чорапите и чевлите, можете дури и да ја користите како торба за пазарење. Силна Конструкција и Лесно Носење : материјалот Е 300ДПЕ водоотпорна ткаенина во внатрешноста на платното. Челичниот прстен е вграден во врвот, што не е лесно да се деформира.Правоаголната Корпа за Складирање стои исправено, а удобните рачки го прават лесен и удобен за транспорт или движење кога е потребно. Погоден За Секоја Пригода : освежувачкиот дизајн и суптилната текстура на овие корпи ги прави одлични парчиња декор за вашиот дом. Оваа корпа за складирање погодна за дома, канцеларија, училиште, полици, плакари, расадник, детска соба, бања, перална,кујна, за балкон, автомобили итн. ЗАБЕЛЕШКА : Поради транспортот на долги растојанија, корпите за складирање може да се збрчкаат. По одреден временски период, исто така, ќе се опорави и може да се измазне со пегла за пареа. Повеќенаменска Употреба Овие преклопливи корпи за складирање може да се користат за низа барања за складирање. Тие можат Да се користат За организирање предмети како Што Се : Книги За Облека Детски Играчки играчки За Миленичиња и предмети Перење Алишта Плетење И Занаети Многу повеќе! Карактеристики : избравме висококвалитетна платнена ткаенина безбеден е, нетоксичен, отпорен на абење, издржлив со рачки за полесно подигнување. Правоаголната Корпа за Складирање усвои склопувачки дизајн,може да застане самостојно. Оваа корпа за складирање погодна за возрасни, за деца, за бебе, за девојче, за бебе момче, за тинејџери,за деца, за домашни миленици. Лесен и пренослив : се преклопува станувајќи целосно склоплив што го олеснува складирањето или патувањето Задебелен памук и водоотпорна обвивка за да бидете сигурни дека добро стојат. Задебелена и Поголема кожна рачка е издржлива и удобна за носење. Апликација : може да се користи во кујна, дневна соба, бања, плакари, игротека и автомобил. Погоден за повеќето ситуации, како што се плакарот, масата и канцеларијата за играчки, книги, Цд-А, облека, складирање долна облека итн. Исто така, прави одлична корпа за складирање во кујната, дневната соба, плакарите, игротеката, спалната соба, бањата, студентската соба или плакарот.

Карактеристики

Производи во категоријата